Antalya Kemer Masöz Bayan Mehveş

Antalya kemer masöz bayan yaptırmak istendiği takdirde bu uygulamayı yapacak olan en iyi kişiye yani masör ya da masöze başvurmak gerekir. Ancak yaptırmaya başlamadan önce hangi uygulamanın yaptırılmak istendiğine de doğru şekilde karar verilmelidir. Uygulama alternatiflerinden biri sıcak taş uygulamaları olmaktadır. Siyah renkte özel bir taş ısıtılır. Antalya masöz bayan

Isıtılmasının ardından kişinin ağrıyan kas bölgelerine yerleştirilir. Antalya kemer masöz bayan . Düzenli şekilde bu taşların yeri ve yönünde değişmeler yapılır. İnsan vücudunun dayanabileceği sıcaklıkta olan bu taşlar ısıyı ağrıyan bölgelere verdiği için o bölgeler rahatlar ağrı neredeyse minimuma iner. Bunu her bölgeye yaptırma imkanı bulunur. Etkili bir masaj türüdür.

Aromaterapi uygulaması da yapılabilecek diğer özel uygulamalardan biridir. Güzellik ve rahatlamak amacı ile yaptırılır. Genelde hamilelere de ağrı durumlarına sahip olduğunda yapılır. Uygulama esnasında çeşitli özellikte ve kokularda yağlar ile bitki özleri kullanılır. Bu durum vücuda yararlı olduğu gibi kişiye mental anlamda da fayda sağlar. Psikolojik durumlar neredeyse düzelir. Bu nedenle masaj tereddüt etmeden tercih edilmesi gerekilen uygulama türlerinden biri olur.