Antalya Muratpaşa Evde Masaj Mutlu Son Nehi̇r

Antalya muratpaşa evde masaj mutlu son Hamilelik dönemlerinde annelerin rahatsızlıkları bir hayli artmaktadır. Bu durumda çare olarak yöneldikleri noktalardan birisi de masaj işlemidir. Kişilerin bir kısmı bu dönemde yapılacak olan masajın zararlı olduğu görüşündeyken bir kısmı ise faydalı olduğu düşüncesindedir.

Ancak uzmanlara göre hamileliğin en riskli dönemlerinden birisi olan ilk üç ay ve son üç aylık dönemlerde düşük riski fazla olmasından dolayı masaj yapılmasını uygun görmemektedir. Antalya evde masaj mutlu son Bu kritik dönemler dışında kişiler rahatsızlıklarında kolay bir şekilde bu yöntemlere başvurabilirler. Antalya muratpaşa evde masaj mutlu son . Özellikle ilerleyen aylarda bebek taşımadan dolayı bel ve sırt ağrılarının çok fazla yaşanmasından ötürü bu bölgelere sıcak eşliğinde masaj hareketlerinin uygulanması faydalı olacaktır.

Özellikle kas ağrılarının artmasından ötürü kan dolaşımının dışarıdan yapılacak etkiler ile hızlandırılması ağrıların da hafiflemesine yardımcı olacaktır. Doğum çatlaklarının fazla olması ve anne bedeninin sürekli bir değişikliğe girmesinden dolayı bu rahatlatıcı hareketler oldukça faydalıdır. Bu hareketlerin yanında kişilerin vücuduna faydalı gelebilecek ve çatlak oluşumu önleyecek yağlar ile (susam yağı) birlikte hareketlerin uygulanmasının faydası da mutlaktır.