Döşemealtı Mutlu Son Masaj Zulal

Döşemealtı mutlu son masaj kelimesi halk ağzında duyulduğu zaman ah bir yapan olsa keşke şeklinde ifadeler çok fazla duyulmaktadır. Ancak bu işlem anatomik bir bilgisi olmayan ve kişilerin vücut yapıları hakkında yeterli bir bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından yapılmaması doğru olacaktır. Birçok örneği ve farklı kültürlere göre çok fazla değişiklik göstermektedir.

hareketleri genelde sırt, bel, boyun, kol, baş bölgelerine yapılmaktadır. Sırt bölgesine yapılan bu uygulama konusunda kişilerin genelde yoğurma ve sıkma hareketleri ile seyretmektedir. Döşemealtı mutlu son masaj . Bu işlem yapılırken ise jojoba yağı ve üzüm yağının kullanılması omuz ve sırt kaslarının genişlemesi aşamasında çok fazla etkili olacaktır.

Bu bölgelere yapılan masaj işlemi konusunda ise kişilerin düz bir zemine yatırılması ve dik bir şekilde durması gereklidir. Parmak uçları ile bu bölgeye yuvarlak hareketlerin yapılması sonucu vücut bir rahatlama ve gevşeme hissedilir. Omuz bölgesine yapılan işlemden sonra ise kürek kemiğinin boşluk kısmına yoğunlaşması ile işlem bitirilebilir. Kişilerin sert kasların bulunduğu bölüme daha sert bir işlem yapılması doğru olacaktır.