Muratpaşa Mutlu Son Gürdal

Muratpaşa mutlu son Terapi sektöründe müşteriler tarafından en fazla tercih edilen masaj terapisi yöntemleri listesinde ilk sırada her zaman sıcak taş ovum tekniği gelir. Bu terapi tekniğiyle insanlar beklentilerinin üzerinde hem ruhsal anlamda hem de fizyolojik anlamda faydadan istifade edebilme fırsatı sağlayabilmektedir.

Muratpaşa mutlu son masaj

Bu tekniğin uygulanması sırasında kıyafetlerinizi çıkarmanız gereklidir. Fakat dilerseniz iç çamaşırınız ile durabilme imkanınız da bulunmaktadır. Kıyafetlerinizden arındıktan sonra ovum masasına uzanarak sizler için özel olarak ayrılmış olan örtü ile üzerinizi kapatabilirsiniz.

Muratpaşa masaj salonları

Sıcak taş masaj tekniğinin uygulama süreci çoğunlukla 60 – 90 dakika arasında değişim gösterebilmektedir. Diğer bir yandan terapi türleri içerisinde en fazla etkiyi sağlayan sıcak taş yönteminin en çok bilinen yararları kan akışını hızlandırmak, ağrıyı ortadan kaldırmak ya da minimize etmek, beden direncini yükseltmek, bel ve sırt ağrısı gibi rahatsızlıkları tedavi etmek, fıtık hastalığının iyileşme sürecine girmesini sağlamak gibi faydalardır. Muratpaşa mutlu son .

Sıcak taş masaj tekniğinde yoğun bir şekilde farklı vuruş tekniklerinden yararlanılabileceği gibi aynı zamanda yüksek seviyede ısıtılmış sıcak taşlardan da istifade edilmektedir.